Nasza oferta

Z takim samym zaangażowaniem realizujemy zarówno duże kampanie jak i te o znacznie mniejszych budżetach.

Produkcja

Produkujemy filmy reklamowe i korporacyjne we współpracy z najlepszymi twórcami z branży.
Służymy pomocą w napisaniu scenariusza i przygotowaniu linii kreatywnej.

Studio nagraniowe/postprodukcja dźwięku

Dysponujemy profesjonalnym studiem nagraniowym. Pracujemy na najlepszym sprzęcie oferując nagrania lektorskie i pełną postprodukcję dźwięku. Mamy szeroką bazę lektorów w Polsce i za granicą. Paweł Orleański, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów reklamowych w Polsce jest na co dzień dostępny w naszym studio.

Postprodukcja obrazu

Realizujemy pełną postprodukcję obrazu projektów filmowych, reklamowych i telewizyjnych.

Szkolenia medialne

Realizujemy szkolenia medialne z zakresu wystąpień publicznych skierowane do kadry zarządzającej, rzeczników prasowych i klientów indywidualnych. Uczymy również pracy przed kamerą i pracy głosem. Szkolenia prowadzimy zarówno w siedzibie Klienta jak i w naszym studio, które oferujemy na wyłączność.

Gramy w kampaniach

Jesteśmy otwarci na współpracę z markami, które potrzebują rozpoznawalnych twarzy do swojej kampanii reklamowej. Nie tylko zagramy w Twoim filmie, ale również pomożemy Ci go zrealizować od A do Z.

Muzea

Realizujemy wystawy multimedialne. Zrealizowaliśmy ponad 80 stanowisk pasywnych w Muzeum Polin. Byliśmy współautorami filmów w Muzeum Piłsudskiego, Muzeum Jana Pawła II i Kardynała Wyszyńskiego.

Eventy

Prowadzimy gale, imprezy korporacyjne, eventy.
Oferujemy program szyty na miarę: “Iluzja kontra nauka” we współpracy z Pawłem Kluzem, jednym z najzabawniejszych iluzjonistów w Polsce.
Realizujemy filmy, które są oprawą eventów.

Skontaktuj się z nami

Studio Nowy Orlean po raz pierwszy wyruszyło w swoją podróż w 2007 roku i od tego czasu rozwinęliśmy i unowocześniliśmy nasze silniki do nagradzanego, kompleksowego studia postprodukcyjnego z pełną obsługą.

Porozmawiajmy

Joanna Orleańska
Managing Director

To top